background

Tarcze diamentowe

Poznaj nasze produkty
Tarcze diamentowe Kostrabau

Jako jedyni z kilku firm produkujacych tarcze diamentowe na rynku Polskim, pierwsi w 2005 roku wprowadzilismy nowa linie tarcz diamentowych. Sa to tarcze dla firm drogowych i brukarskich do ciecia kostki brukowej, granitowej, krawezników drogowych oraz asfaltu.

Tarcze diamentowe

Tarcza diamentowa: Niezawodne rozwiązanie dla firm drogowych i brukarskich

Technika diamentowa oferuje praktycznie nieograniczone możliwości obróbki betonu. Tarcze oraz wiertła wykonane w technice diamentowej pozwalają na docinanie komponentów, ich kształtowanie oraz montowanie w nich wybranych systemów. W praktyce tarcze diamentowe doskonale sprawdzają się w szerokiej gamie zastosowań – wszędzie tam, gdzie obróbki wymaga materiał szczególnie twardy oraz materiał twardy i zarazem kruchy.

Wykorzystując odpowiednio dobrane tarcze diamentowe możemy z powodzeniem ciąć beton, kostkę brukową, krawężniki drogowe, płyty tarasowe betonowe, bloczki fundamentowe, pustaki konstrukcyjne czy asfalt. To stwarza szerokie możliwości dla aranżacji i reorganizacji przestrzeni zewnętrznych, jak również naprawy starych podłoży betonowych i asfaltowych.

Producent tarcz diamentowych

Tarcze diamentoweWybierając bezpośrednią ofertę producenta zyskujecie Państwo dostęp do najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Cena jednostkowa tarcz diamentowych ma bezpośrednie przełożenie na koszt realizowanych robót drogowych i brukarskich, a więc konkurencyjność Państwa oferty na rynku.

Jako producent tarcz diamentowych zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych narzędzi. Zależy nam na tym, aby tarcze diamentowe marki Kostrabau Polska jak najlepiej odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom użytkowników. Dbamy o ich wysoką sprawność oraz trwałość, co stanowi gwarancję wysokiej wydajności narzędzia i jeszcze dłuższej eksploatacji. Nasz asortyment obejmuje tarcze diamentowe do cięcia:

  • kostki brukowej,
  • kostki granitowej,
  • krawężników drogowych,
  • asfaltu.

Oferowane tarcze są wykorzystywane przez firmy drogowe i brukarskie. Pozwalają na poprawę efektywności prac, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji każdego cięcia.

Tarcze diamentowe Warszawa

Odbiorców biznesowych poszukujących wysokiej jakości rozwiązań w atrakcyjnych cenach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na tarcze diamentowe. Technika diamentowa oferuje praktycznie nieograniczone możliwości obróbki twardych materiałów, takich jak kostki brukowe i granitowe, krawężniki czy połacie asfaltu. Urządzenia wyposażone w tarcze diamentowe marki Kostrabau Polska pozwolą Państwu na jeszcze bardziej precyzyjne wykonanie każdego zadania. Z ich pomocą pracownik drogowy wytnie otwór w pokrywie asfaltowej drogi niezbędny do przeprowadzenia robót ziemnych lub wykonania naprawy na wierzchni. Nasze tarcze doskonale sprawdzają się również w przypadku wszelkiego rodzaju robót brukarskich. Z ich pomocą brukarze przycinają kostki i krawężniki tworząc estetyczne i funkcjonalne nawierzchnie wokół obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych.

Ofertę tarcz diamentowych w sposób szczególny kierujemy do Klientów z miasta Warszawa i okolicy. Obsługujemy firmy drogowe i brukarskie z całego województwa mazowieckiego. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!