background

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenie systemowe betonowe

Ogrodzenie systemowe betonowePalisada ogrodowa betonowa to popularny sposób grodzenia nieruchomości mieszkalnych i niemieszkalnych. Ogrodzenie systemowe z betonu pozwala na projektowanie i wykonawstwo trwałych, a zarazem atrakcyjnych cenowo ogrodzeń o dowolnej powierzchni. System można dodatkowo wyposażyć w furtki oraz bramy wjazdowe, dzięki czemu zachowuje funkcjonalność ogrodzeń wysokiej klasy.

Ogrodzenie systemowe betonowe jest szczególnie polecane wszędzie tam, gdzie:

  • zależy nam na stosunkowo tanim, ale trwałym systemie ogrodzeniowym,
  • wymagane jest ogrodzenie bezobsługowe – palisada ogrodowa betonowa nie wymaga konserwacji, a jej ewentualna renowacja jest bardzo prosta (ogrodzenie wystarczy pomalować przy użyciu dedykowanej farby do betonu),
  • wymagany jest wysoki poziom prywatności,
  • ogrodzenie jest szczególnie narażone na dewastację i akty wandalizmu.

Modułowa budowa palisady betonowej umożliwia rozbudowę ogrodzenia w przyszłości, jak również ogranicza koszty naprawy ogrodzenia. W przypadku uszkodzeń wystarczy wymienić uszkodzony moduł. Nie ma konieczności wymiany całego ogrodzenia.

Pustak betonowy

Wysokiej jakości materiał do różnych zastosowań

Pustak betonowy znajduje zastosowanie w budownictwie, służy przede wszystkim jako pustak fundamentowy lub pustak konstrukcyjny. Z pustaków wykonujemy m.in.:

  • ściany fundamentów,
  • ściany murowane,
  • ściany słupów,
  • ściany działowe wewnątrz i na zewnątrz.

Pustak betonowy cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Jest odporny na ściskanie, mróz i nie absorbuje wilgoci, dzięki czemu zachowuje oryginalne właściwości przez długi czas użytkowania. Co ważne, pustak fundamentowy i pustak konstrukcyjny zapewniają pewne i stabilne utrzymanie elementów konstrukcyjnych, takich jak śruby czy wkręty. To wszystko przekłada się na szerokie spektrum zastosowań pustaków i bloczków betonowych, które oferujemy Klientom w korzystnych cenach i na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Dostarczamy pustaki i bloczki dedykowane do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącym asortymentem.

Palisada ogrodowa betonowa, pustak betonowy: Warszawa i okolica

ogrodzenie betonoweJako dostawca wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych oraz komponentów do aranżacji przestrzeni wokół nieruchomości nasze produkty oferujemy wraz z dostawą. Dostawy realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, tym samym obsługując zamówienia z praktycznie całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy w tym zakresie z odbiorcami prywatnymi i klientami biznesowymi.

W stałym asortymencie posiadamy ogrodzenia systemowe betonowe, palisady ogrodowe, pustaki betonowe (pustak konstrukcyjny, pustak fundamentowy) oraz inne wyroby ułatwiające zabezpieczenie i aranżację przestrzeni znanych i cenionych producentów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Kostrabau Polska z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania do realizacji Państwa projektu.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!