background

Odzież ochronna i narzędzia

Poznaj nasze produkty
Nasz asortyment

Nasza oferta różni się od dostępnej na rynku. Wszystkie ubrania szyte są pod firmy budowlane, drogowe oraz warsztatowe.
Pracownicy tych firm głównie poruszają się w pozycji pionowej, z wyjątkiem brukarzy poruszających się w pozycji klęczącej. Rozmowy z przedstawicielami tych branż pomogły w opracowaniu naszej linii odzieży, polegającej na zapobieganiu zrywaniu się szwów. Stąd nasze motto: Nasz szew nie pęka. Gwarantem jakości naszych szwów są jedne z najlepszych nici w Europie polskiej produkcji – ARIADNA, firmy z wieloletnią tradycją.

Odzież robocza Warszawa

Kurtka robocza ocieplana

Komfort pracy w każdych warunkach

Tworząc odzież roboczą Kostrabau Polska dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment odpowiadał na rzeczywiste potrzeby i oczekiwania użytkowników. Kurtka robocza ocieplana to akcesorium dedykowane dla pracowników wykonujących prace zewnętrzne w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zapewniając odpowiednią izolację ciepła i paroprzepuszczalność kurtka robocza chroni przed wychłodzeniem organizmu, jednocześnie przeciwdziałając zapacaniu się podczas wykonywania prac fizycznych. To przekłada się na wysoki komfort pracy oraz ograniczenie ryzyka przeziębienia do minimum. Dodatkowym atutem oferowanej linii kurtek roboczych ocieplanych jest ich jakościowe wykonanie. Kurtki świetnie sprawdzają się w wymagających warunkach pracy, nie przecierają się, nie dziurawią, nie puszczają na szwach.

Odzież robocza odblaskowa

Bezpieczeństwo pracownika i praca bez krępowania ruchów

Odzież odblaskowa to przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa pracowników wykonujących roboty drogowe i prace porządkowe. Dzięki elementom odblaskowym użytkownicy odzieży roboczej marki Kostrabau Polska są widoczni dla przejeżdżających samochodów, jak również pozostały członków zespołu pracowniczego.

Odzież odblaskowa bardzo dobrze spełnia swoje zadanie w trudnych warunkach atmosferycznych, wieczorem i po zmroku. Przemyślane rozmieszczenie elementów odblaskowych na odzieży zwiększa widoczność pracownika niezależnie od pozycji, w jakiej w danym momencie wykonuje on swoją pracę. Jednocześnie odzież odblaskowa jest projektowana i wykonywana w taki sposób, aby odblaski nie oślepiały kierowców powodując zagrożenie dla zespołów drogowych oraz pozostałych uczestników ruchu.

Ważnym aspektem oferowanej odzieży roboczej odblaskowej jest trwałość odblasków, które zachowują swoją pierwotną funkcjonalność:

  • po długiej ekspozycji na warunki atmosferyczne,
  • po wielokrotnym praniu odzieży,
  • po uszkodzeniu mechanicznym.

Ubrania robocze drogowe

Wygodne i niezawodne

Ubrania drogowe są jedną z naszych specjalności. Projektujemy je i wykonujemy w taki sposób, aby zapewnić wygodę użytkownikom oraz wysoką trwałość. Dzięki temu ubrania robocze drogowe sygnowane przez Kostrabau Polska mogą być eksploatowane przez długi czas bez obaw o utratę ich oryginalnych właściwości i parametrów użytkowych. Nasze zestawy odzieży roboczej doskonale odpowiadają na zróżnicowane potrzeby pracowników:

  • wykonujących roboty ziemne,
  • wykonujących prace drogowe,
  • wykonujących prace porządkowe w obrębie dróg, torowisk i pieszych ciągów komunikacyjnych,
  • brukarzy.

W celu zapewnienia pracownikom jak najwyższego komfortu pracy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi kolekcjami odzieży roboczej dedykowanymi dla różnych grup zawodowych.

Narzędzia brukarskie

Wysokiej jakości asortyment dla brukarzy i firm brukarskich

Uzupełnienie naszej oferty stanowią narzędzia brukarskie oraz maszyny brukarskie i drogowe. Naszym Klientom dostarczamy kompleksowe rozwiązania umożliwiające szybką oraz efektywną pracę na każdym podłożu. Zapewniamy szeroki wybór narzędzi brukarskich ręcznych, których wysoka jakość przekłada się na długotrwałą eksploatację.

obuwie robocze 2 kostrabau polska

Odzież ochronna

Najwyższa polska jakość, zapewnia wysoką ochronę miejsc narażonych przy pracach budowlanych. Posiadamy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

obuwie robocze kostrabau polska

Obuwie ochronne

Nasze obuwie doskonale chroni przed zagrożeniami wynikającymi z pracy na budowie. Polski produkt najwyższej jakości.

Narzędzia brukarskie

W swojej ofercie posiadamy produkty wykorzystywane jako pomocnicze na budowach czy pracach brukowych.

mimal maszyny budowlane

Maszyny brukarskie i drogowe

Jesteśmy dystrybutorem najlepszych narzędzi budowlanych na polskim rynku. Posiadamy szeroki wybór do każdej pracy na budowie.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!