background

Kostka

Zobacz naszą ofertę
Nasz asortyment
Mamy wiele do zaoferowania

Wybrać najodpowiedniejszą kostkę brukową do ogrodu, na podjazd lub parking nie jest łatwo przy szerokim wyborze asortymentu. Jaka będzie najodpowiedniejsza kształt, grubość czy kolor?

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną, klient ma możliwość dopasowania kostki brukowej do otoczenia by wszystko ze sobą współgrało. Nasi pracownicy są do ciągłej dyspozycji kupujących. Dzięki naszemu doświadczeniu są w stanie doradzić jaka kostka będzie najodpowiedniejsza, jaką grubość czy też kolor wybrać.

Pomocny dla klientów firmy jest duży ogród wystawowy na powierzchni ponad 500 m2. Prezentuje większość towaru jaki mamy ofercie, pokazuje efekt końcowy jaki otrzymujemy po położeniu kostki brukowej. Choć firma trudni się tylko sprzedażą kostki po atrakcyjnych cenach, to jest możliwość skorzystania z pomocy projektantów, którzy współpracują z Kostrabau.

Oferujemy atrakcyjne ceny i przystępne dla każdego. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji cen i warunków rabatowych. Przeważnie dokonujemy zakupu kostki brukowej liczonych nie w metrach czy sztukach lecz w paletach. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom oferując zakupu kostki brukowej na sztuki, dzięki czemu w każdym
momencie można ją dokupić. Oprócz kostki brukowej, posiadamy w sprzedaży również kruszywa ozdobne w różnych kolorach takie jak grysy ale także płyty tarasowe, palisady ogrodowe w różnych rozmiarach, cegłę brukową na murek, obrzeża chodnikowe,
brukowe stopnie schodowe oraz krawężniki drogowe. Ciężko jest znaleźć na rynku krawężnik w kolorze np.: brązowym, jeśli się uda, to kolor jest nalewany. Kostrabau w swojej ofercie posiada krawężnik, który w całości jest brązowy.

Zakupiony towar firma dowozi własnym transportem we wskazane miejsce, dostosowując się do godzin jakie odpowiadają kupującemu.

Firma poleci nam odpowiednią osobę by jakość wykonanych usług była na jak najwyższym poziomie. Przy zamówieniu powyżej 150 m2 jest możliwość otrzymania projektu gratis! Klient nie musi się również martwić o firmę brukarską, która wykona zlecenie. Wraz z zakupem kostki, firma Kostrabau poleca kilku wykonawców, którzy od
wielu lat są na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.

libet kostrabau 2
Dostawcy

Polbruk

Portfolio Polbruk to ponad 400 produktów z segmentów: Styl, Klasyka, TOP : Taras-Ogród-Patio, jak również rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce.

Zobacz katalog
libet kostrabau
Dostawcy

Libet

Libet S.A. należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków.

Zobacz katalog
vestone kostrabau
Dostawcy

Vestone

Firma jest czołowym producentem betonu towarowego i kostki brukowej w Polsce. Własne kopalnie kruszyw gwarantują stabilność produkcji i rozwój nowych technologii.

Zobacz katalog
superbruk kostrabau
Dostawcy

Superbruk

Kostki brukowe marki Superbruk powstają w nowoczesnym zakładzie, wyposażonym w cztery innowacyjne linie produkcyjne oparte o zaawansowany park maszynowy.

Zobacz katalog
superbet kostrabau
Dostawcy

Superbet

Firma SUPERBET jest producentem:  kostki brukowej, wyrobów drogowych wibroprasowanych , betonu towarowego oraz innych wyrobów betonowych.

Zobacz katalog

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Zadzwoń, doradzimy Ci w Twoim wyborze

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!