background

Kostka brukowa

Zobacz naszą ofertę
Nasz asortyment

Kostka brukowa Warszawa, Wołomin

Wybrać najodpowiedniejszą kostkę brukową do ogrodu, na podjazd lub parking nie jest łatwo przy szerokim wyborze asortymentu. Jaka będzie najodpowiedniejsza kształt, grubość czy kolor?
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną, klient ma możliwość dopasowania kostki brukowej do otoczenia by wszystko ze sobą współgrało. Nasi pracownicy są do ciągłej dyspozycji kupujących. Dzięki naszemu doświadczeniu są w stanie doradzić jaka kostka będzie najodpowiedniejsza, jaką grubość czy też kolor wybrać tak, żeby podjazd czy schody z kostki brukowej jak najlepiej spełniały swoją funkcję, jednocześnie stanowiąc ozdobę posesji.

Tania kostka brukowa: Wyroby znanych i cenionych producentów

Tania kostka brukowaPomocny dla klientów firmy jest duży ogród wystawowy na powierzchni ponad 500 m2. Prezentuje większość towaru jaki mamy ofercie, pokazuje efekt końcowy jaki otrzymujemy po położeniu kostki brukowej. Choć firma trudni się tylko sprzedażą kostki po atrakcyjnych cenach.
Oferujemy atrakcyjne ceny i przystępne dla każdego. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji cen i warunków rabatowych. Przeważnie dokonujemy zakupu kostki brukowej liczonych nie w metrach czy sztukach lecz w paletach. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom oferując zakupu kostki brukowej na sztuki, dzięki czemu w każdym
momencie można ją dokupić. Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

Oferowana kostka brukowa odznacza się wysokimi parametrami użytkowymi, dzięki którym marki Polbruk, Jadar, Libet, Semmelrock i Vestone są chętnie wybierane przez klientów prywatnych oraz biznesowych. Doskonale sprawdzają się do brukowania podjazdów i ciągów komunikacyjnych wokół nieruchomości mieszkalnych, jak i chodników, parkingów i podjazdów przed siedzibą firmy.

Nie tylko kostka brukowa: Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem

Oprócz kostki brukowej, posiadamy w sprzedaży również płyty tarasowe, palisady ogrodowe w różnych rozmiarach, cegłę brukową na murek, obrzeża chodnikowe, schody z kostki brukowej oraz krawężniki drogowe. Ciężko jest znaleźć na rynku krawężnik w kolorze np.: brązowym, jeśli się uda, to kolor jest nalewany. Kostrabau Polska w swojej ofercie posiada krawężnik, który w całości jest brązowy. Schody z kostki brukowej to rozwiązania odpowiadające na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Oferujemy transport zakupionego towaru we wskazane miejsce, dostosowując się do godzin jakie odpowiadają kupującemu. Kostka brukowa jest przez nas dostarczana na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Obsługujemy m.in. Wołomin, Marki, Zielonkę, Mińsk Mazowiecki i wiele innych lokalizacji na terenie województwa mazowieckiego ale również na terenie całej Polski.

Tania kostka brukowa z usługą ułożenia

Kostka brukowa WarszawaJako dostawca kostki brukowej nie specjalizujemy się w usługach brukarskich. Znamy jednak firmy, które wykonują tego typu usługi na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli nie masz jeszcze brukarza nasza firma poleci nam odpowiednią osobę by jakość wykonanych usług była na jak najwyższym poziomie. Przy zamówieniu powyżej 1 199 zł, jest możliwość otrzymania projektu za 1zł! Klient nie musi się również martwić o firmę brukarską, która wykona zlecenie. Wraz z zakupem kostki, firma Kostrabau poleca kilku wykonawców, którzy od wielu lat są na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Kostrabau Polska z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszej kostki brukowej do konkretnych zastosowań.

libet kostrabau 2
Dostawcy

Polbruk

Portfolio Polbruk to ponad 400 produktów z segmentów: Styl, Klasyka, TOP : Taras-Ogród-Patio, jak również rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce.

libet kostrabau
Dostawcy

Libet

Libet S.A. należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków.

vestone kostrabau
Dostawcy

Vestone

Firma jest czołowym producentem betonu towarowego i kostki brukowej w Polsce. Własne kopalnie kruszyw gwarantują stabilność produkcji i rozwój nowych technologii.

superbruk kostrabau
Dostawcy

Superbruk

Kostki brukowe marki Superbruk powstają w nowoczesnym zakładzie, wyposażonym w cztery innowacyjne linie produkcyjne oparte o zaawansowany park maszynowy.

superbet kostrabau
Dostawcy

Superbet

Firma SUPERBET jest producentem:  kostki brukowej, wyrobów drogowych wibroprasowanych , betonu towarowego oraz innych wyrobów betonowych.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Zadzwoń, doradzimy Ci w Twoim wyborze

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!