background

Kostka Vestone

Zobacz naszą ofertę

Kostka Vestone

Szukasz kostki brukowej, która w efektowny i trwały sposób wypełni miejsca wyznaczone pod ścieżki i podjazdy? W naszej ofercie jest kostka Vestone – w różnych kolorach i formatach do wyboru. Możesz wybrać ją w jednym wariancie kolorystycznym lub kilku, aby stworzyć ciekawe mozaiki. Oprócz kostki klasycznej w odcieniu popielatym czy grafitowym proponujemy jeszcze materiały sztucznie postarzane – idealne do aranżacji w klimacie retro, vintage, angielskim, romantycznym. 

Różnokolorowa kostka Vestone tworzy ciekawe efekty  trójwymiarowe, dlatego świetnie wykreuje przestrzeń wokół Twojego domu. Ale nie tylko! Produkty z naszej oferty sprawdzą się także w przestrzeni publicznej, na parkingach czy placach manewrowych, ścieżkach na skwerach i w parkach. Wynika to z tego, że jest wytrzymała na obciążenia i czynniki atmosferyczne.

Vestone z Warszawy

Szukasz oryginalnych wyrobów z kamienia? Masz zaufanie do rodzimych producentów? Sprawdź Vestone(Budokrusz) – w Warszawie firma obsługuje wiele inwestycji prywatnych i publicznych. Za naszym pośrednictwem złożysz zamówienie na produkty, a my zapewnimy transport na miejsce prowadzenia prac – zapytaj o szczegóły.

Vestone to nie tylko kostka brukowa. To także płyty tarasowe, elementy ogrodzenia i małej architektury. To pozwala znaleźć i dopasować do siebie materiały, kolorystycznie i stylistycznie zbliżone do siebie. Dzięki temu cały teren przydomowy będzie prezentował się spójnie. 

Współpracuj z nami 

Kostrabau Polska ma w swojej ofercie wyłącznie najlepszej klasy produkty i materiały budowlane oraz wykończeniowe. Współpracujemy z Vestone, dostarczając klientom wysokiej jakości kostkę brukową na tarasy, podjazdy, schody. U nas mamy zawsze duże ilości materiałów. Oznacza to dla inwestora dużą swobodę podczas składania zamówień i domawiania brakujących elementów kamiennych, gdy zajdzie taka potrzeba. Zwłaszcza, że kostkę sprzedajemy nie tylko na paletach, ale też na sztuki.

Szukasz kostki brukowej Vestone w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy atrakcyjne ceny – istnieje możliwość negocjacji cen i warunków rabatowych przy dużych ilościach. W naszej ofercie znajdą Państwo również kostkę brukową innych producentów – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do kontaktu w razie pytań.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Zadzwoń, doradzimy Ci w Twoim wyborze

Zamów ten artykuł

Łatwo i prosto, zamów ze strony!